Marian JurečkaSoukromý zemědělec a lídr Koalice pro Olomoucký kraj společně se starosty povede před krajskými volbami intenzivní kontaktní kampaň. 

Každý den se bude setkávat s voliči v Olomouckém kraji a nabízet i něco dobrého z grilu. „Neuznávám politiky, kteří se před lidmi schovávají za billboardy a placenou inzerci. Chci osobně debatovat s občany o našem volebním programu a především naslouchat jejich představám a připomínkám. V neformálním prostředí u grilu se diskutuje mnohem lépe a otevřeněji,“ dodává lídr kandidátky Koalice pro Olomoucký kraj společně se starosty Marian Jurečka. „Nejenže grilování patří k létu, ale s trochou nadsázky také říkám, že politik, který se bojí grilování občanů, nebude dobrým politikem, nebude dobrým zastáncem svých voličů. A navíc, kdo mě zná, tak ví, že umím připravit chutný a dobrý steak,“ uzavírá Marian Jurečka.

Marian Jurečka se rozhodl pro originální postup v kontaktní kampani. Pokud se sejde minimálně osm lidí, kteří mají zájem o diskusi a mají místo na grilování, mohou Mariana Jurečku pozvat. On na oplátku přijede, maso a pečivo přiveze a na místě ugriluje. Občané mohou Mariana Jurečku pozvat mailem prostřednictvím adresy mariannagrilu@marian2012.cz.