kaple Svaté rodinyPřehled bohoslužeb ve farnostech brněnské diecéze na Zelený čtvrtek (28. března 2013), Velký pátek (29. března 2013), Bílou sobotu (30. března 2013) a Boží hod velikonoční (31. března 2013 a 1. dubna).

 

Farnost Obec / kostel 28.3. 29.3. 30.3. 31.3. 1.4. Děkanství
(Duchovní správa) Zelený čtvrtek Velký pátek Velikonoční vigilie Boží hod Velikonoční pondělí
16:30 16:30 20:00 10:30 10:30 moravskobudějovické
Babice u Lesonic Šebkovice 17:30 17:30 19:00 8:30 8:30 moravskobudějovické
Batelov 18:00 19:00 20:00 8:30 8:30 jihlavské
Bavory 11:00 mikulovské
Bedřichov u Lysic 18:30 17:30 17:00 10:45 10:45 boskovické
Benešov u Boskovic 19:00 19:00 20:00 10:00 9:00 boskovické
Bílovice nad Svitavou 17:30 17:30 20:00 9:00 8:00 brněnské
Blížkovice 19:00 19:00 19:30 10:30 10:30 vranovské
Bobrová 17:30 17:30 19:30 10:45 10:45 žďárské
Bohdalov 17:00 17:00 20:00 10:00 10:00 žďárské
Bohuňov 15:45 15:45 15:00 7:15 7:15 boskovické
Boskovice 18:00 18:00 20:15 00:09,9 00:09,9 boskovické
Bratčice 16:00 10:30 10:30 modřické
Brno-Bystrc 18:00 18:00 19:00 7:30, 8:45, 10:00; 18.30 7:30, 8:45, 10:00 brněnské
Brno-Bystrc Bystrc-Archa 20:00 16:30 21:30 brněnské
Brno-dóm 00:17,2 15:00 21:00 7:30, 9:00, 10:30 30:09,9 brněnské
Brno-Grohova 17:00 16:00 18:00 8:00 8:00 brněnské
Brno-Husovice 18:00 18:00 20:00 7:00, 9:00, 11:00; 18.00 7:00, 9:00, 18:00 brněnské
Brno-Jezuité 17:00 17:00 21:00 7:30, 9:00, 10:30, 21:00 7:30, 9:00, 10:30 brněnské
Brno-Kapucíni 17:00 17:00 20:00 8:30, 10:00, 17:00 30:17,2 brněnské
Brno-Komárov 18:00 18:00 20:00 8:00 9:30 8:00 brněnské
Brno-Komárov Brno-Heršpice 8:00 8:00 BS brněnské
Brno-Komín 18:00 18:00 neděle 05:00 00:10,1 00:10,1 brněnské
Brno-Komín Brno-Jundrov 8:30 8:30 brněnské
Brno-Královo Pole 18:00 18:00 20:00 7:30, 9:30, 18:30 30:09,9 brněnské
Brno-Křenová 18:30 18:30 20:00 8:00, 9:30, 11:00, 18:30 8:00, 9:30, 11:00, 18:30 brněnské
Brno-Lesná Brno-Soběšice – klarisky 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00 brněnské
Brno-Lesná Brno-Lesná – Duchovní centrum 18:00 18:00 20:00 7:30, 9:00, 10:30 30:09,9 brněnské
Brno-Lískovec 18:00 18:00 21:00 30:09,9 7:30 brněnské
Brno-Líšeň 18:00 18:00 19:00 7:00, 10:00, 18:00 00:10,1 brněnské
Brno-Líšeň -sídliště 17:00 17:00 neděle 5:00 8:30 brněnské
Brno-Obřany 18:00 18:00 20:00 9:00 8:00 brněnské
Brno-Řečkovice 18:00 18:00 21:00 7:15, 8:30, 10:00 15:09,9 brněnské
Brno-Staré Brno 17:00 15:00 19:00 7:30, 9:00, 11:00 7:30, 9:00, 11:00 brněnské
Brno-sv.Augustin 18:00 18:00 21:00 7:00, 9:00, 18:00 00:09,9 brněnské
Brno-sv.Jakub 19:00 19:00 20:00 8:00, 9:30, 11:00, 19:00 8:00, 9:30, 11:00, 19:00 brněnské
Brno-sv.Janů 15:30 15:30 20:00 7:30, 9:00, 10:30, 15:30 00:15,1 brněnské
Brno-sv.Leopold 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00 brněnské
Brno-sv.Maří Magdaléna 18:00 18:00 18:30 7:00, 8:30, 18:00 7:00, 8:30, 18:00 brněnské
Brno-sv.Maří Magdaléna řeckokat: 15:00 15:00 15:00 31.3. – 11:30; 4.5. – 4:00, 10:00 10:00 brněnské
Brno-sv.Michal 9:00, 10:30, 18:30 00:18,2 brněnské
Brno-sv.Tomáš 17:30 17:30 21:00 7:45, 9:00, 11:00, 19:30 7:45, 9:00, 11:00, 19:30 brněnské
Brno-Tuřany 18:00 18:00 20:00 30:10,1 30:10,1 brněnské
Brno-Zábrdovice 18:00 18:00 20:00 00:09,9 00:09,9 brněnské
Brno-Žabovřesky 18:00 18:00 20:00 7:30, 9,00, 10:30, 18:00 7:30, 9:00,18:00 brněnské
Brno-Žebětín 18:00 18:00 19:30 9:00 9:00 brněnské
Brno-Žebětín Brno-Kohoutovice 30:10,1 7:30 brněnské
Brno-Židenice 18:00 18:00 21:00 8:00, 10:00, 18:00 00:08,8 brněnské
Brod nad Dyjí 15:30 7:30 7:30 mikulovské
Brtnice 18:00 18:00 20:00 7:30 7:30 jihlavské
Březí u Mikulova 18:00 18:00 21:00 9:30 9:30 mikulovské
Budeč 18:00 21:00 10:30 telčské
Budkov 17:30 17:30 19:30 11:15 11:15 moravskobudějovické
Bystřice nad Pernštejnem 19:00 19:00 19:00 40:09,9 7:40 žďárské
Cetkovice 18:30 18:30 21:00 10:00 10:00 boskovické
Cizkrajov 18:00 telčské
Častohostice 7:30 7:30 moravskobudějovické
Černovice u Boskovic 18:45 16:45 17:00 10:45 10:30 boskovické
Český Rudolec 19 19 21 9:30 9:30 telčské
Čučice 10:30 rosické
Čučice Ketkovice 10:30 rosické
Dačice Dačice – farní kostel 19:00 19:00 21:00 8:00 8:00 telčské
Dačice Dačice – klášter 10:30 7:00 telčské
Dalečín 17:00 9:45 9:45 žďárské
Dešná u Dačic 11:00 telčské
Dlouhá Brtnice 17:00 17:00 18:00 8:30 8:30 telčské
Dobré Pole 8:00 mikulovské
Dolní Dunajovice 17:30 18:00 9:00 9:00 mikulovské
Dolní Kounice 18:00 18:00 19:00 7:45 7:45 rosické
Dolní Věstonice 11:00 mikulovské
Domašov 19:00 19:00 21:00 8:30 8:30 rosické
Drnholec 18:00 18:00 21:00 10:30 10:30 mikulovské
Fryšava pod Žákovou horou 17:00 15:30 18:00 9:00 9:00 žďárské
Herálec pod Žákovou horou 19:00 19:00 19:00 11:00 žďárské
Herálec pod Žákovou horou Křižánky 11:00 žďárské
Horní Slatina 18:00 8:00 7:30 telčské
Horní Štěpánov 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30 boskovické
Horní Věstonice 11:00 mikulovské
Ivaň 17:30 17:00 8:00 8:00 mikulovské
Ivančice 19:00 19:00 21:00 00:09,9 8:00 rosické
Jakubov u Moravských Budějovic 18:00 7:30 moravskobudějovické
Jamné u Jihlavy 17:00 17:00 18:00 7:45 7:45 jihlavské
Jámy 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30 žďárské
Jaroměřice nad Rokytnou 18:00 18:00 19:00 7:30,11,18 7:30,11,18 moravskobudějovické
Jemnice 19:00 15:00 21:00 00:09,9 00:09,9 moravskobudějovické
Jevišovka 7:30 7:30 mikulovské
Jihlava-Matky Boží 17:00 17:00 18:00 8:00, 10:00, 17:00 8:00, 10:00, 17:00 jihlavské
Jihlava-sv.Jakub Jihlava-sv.Ignác 8:30 jihlavské
Jihlava-sv.Jakub 18:00 15:00 19:00 8:00, 10:30, 19:00 00:18,2 jihlavské
Jimramov 19:00 17:00 21:30 8:15 8:15 žďárské
Kamenice u Jihlavy 18:00 18:00 20:00 00:11,1 00:11,1 jihlavské
Kdousov 17:00 17:00 20:00 8:00 8:00 moravskobudějovické
Kdousov Slavíkovice 17:00 19:00 11:00 moravskobudějovické
Klentnice 9:30 mikulovské
Knínice u Boskovic 18:00 18:00 19:30 8:30 8:30 boskovické
Kostelec u Jihlavy 15:00 jihlavské
Kostelní Myslová 17:30 17:00 19:30 10:30 10:30 telčské
Kostelní Vydří 18:00 17:00 21:00 8:00 10:00 8:00 telčské
Krasonice 16:00 16:00 18:00 9:30 9:30 telčské
Křetín 16:45 16:45 16:30 8:15 8:15 boskovické
Kunštát na Moravě 19:00 19:00 22:00 00:11,1 8:00 boskovické
Letovice 18:00 18:00 20:00 00:09,9 00:09,9 boskovické
Letovice-klášter boskovické
Lipolec 18:00 15:00 11:00 11:00 telčské
Lísek u Bystřice nad Pernštejnem 17:00 17:00 21:00 10:30 9:00 žďárské
Litohoř 18:00 18:00 9:00 9:00 moravskobudějovické
Luka nad Jihlavou 19:00 19:00 19:00 45:11,1 7:45 jihlavské
Lukov u Moravských Budějovic 18:00 18:00 18:00 9:00 9:00 moravskobudějovické
Lysice 17:00 15:00 19:00 8:00 8:00 boskovické
Lysice Drnovice 9:30 9:30 boskovické
Martínkov 18:00 18:00 21:00 11:15 8:00 moravskobudějovické
Matějovec 11:00 11:00 telčské
Mikulov na Moravě-sv.Jan 11:00 8:00 mikulovské
Mikulov na Moravě-sv.Václav 18:00 18:00 21:00 8:00 mikulovské
Moravec 18:30 18:30 18:30 9:15 9:15 žďárské
Moravec Moravec-domov důchodců 8:00 8:00 žďárské
Moravské Budějovice 18:00 18:00 20:00 30:10,1 30:10,1 moravskobudějovické
Moravské Budějovice Dům sv. Antonína 16:00 15:00 18:00 9:00 9:00 moravskobudějovické
Mrákotín 18:30 18:30 22:00 7:30 7:30 telčské
Myslibořice 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30 moravskobudějovické
Neslovice 17:00 17:00 11:00 rosické
Nová Říše 18:00 18:00 20:00 8:00 11:00 8:00 telčské
Nové Město na Moravě 18:00 17:00 18:30 45:09,9 7:45 žďárské
Nové Sady 11:00 telčské
Nové Syrovice 17:30 17:30 22:00 9:00 9:00 moravskobudějovické
Nové Veselí 18:30 18:30 8:00 8:00 žďárské
Novosedly 16:30 16:30 18:30 9:00 9:00 mikulovské
Obyčtov 18:00 18:00 19:15 9:45 9:45 žďárské
Obyčtov Vatín žďárské
Ochoz u Brna 18:00 18:00 19:30 10:00 8:00 brněnské
Ochoz u Brna Brno-Slatina 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30 brněnské
Olešná na Moravě 18:30 17:00 21:00 10:00 10:00 žďárské
Olešnice na Moravě 18:30 18:30 21:00 00:11,1 8:00 boskovické
Olešnice na Moravě Rovečné 16:00 15:30 19:00 9:30 9:30 boskovické
Olšany u Dačic telčské
Ořechov-sv.Jiří 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00 rosické
Oslavany 19:00 19:00 20:30 9:00 9:00 rosické
Ostrov nad Oslavou 16:30 16:30 4:30 11:00 8:30 žďárské
Ostrovačice 19:00 19:00 19:00 7:30 8:30 rosické
Ostrovačice Říčany 9:00 rosické
Palupín 9:45 telčské
Pasohlávky 18:30 16:00 19:00 10:30 10:30 mikulovské
Pavlov u Mikulova 9:30 mikulovské
Pavlov u Stonařova 16:30 16:30 18:00 9:30 9:30 jihlavské
Perná 18:00 18:00 8:00 8:00 mikulovské
Pohořelice Cvrčovice 16:00 11:00 mikulovské
Pohořelice 18:00 17:00 21:00 11:00 9:30 mikulovské
Popelín 11:00 telčské
Pouzdřany 16:00 11:00 11:00 mikulovské
Pravlov 9:15 rosické
Prosetín u Bystřice nad Pernšt~ 17:30 17:30 18:00 8:00 8:00 žďárské
Protivanov 17:00 17:00 21:00 00:11,1 8:00 boskovické
Protivanov Malé Hradisko 9:15 boskovické
Protivanov Buková 11:00 boskovické
Předín 11:00 třebíčské
Přibice 19:00 19:00 18:00 8:15 8:15 mikulovské
Radešínská Svratka 17:00 18:30 19:00 8:30 8:30 žďárské
Radkov u Telče 17:00 17:00 20:00 9:00 9:00 telčské
Rancířov 16:30 telčské
Rančířov u Jihlavy 11:00 jihlavské
Rosice u Brna 19:00 19:00 20:00 9:30 9:30 rosické
Rovečné 16:00 15:30 19:00 9:30 9:30 žďárské
Rovečné Vír 14:30 žďárské
Rozhraní 17:00 17:00 18:30 10:00 10:00 boskovické
Rozseč u Třešti 18:15 18:15 20:30 11:00 11:00 telčské
Rozsochy 17:30 17:30 7:45 7:45 žďárské
Rožná nad Pernštejnem 16:00 16:00 7:45 7:45 žďárské
Růžená 17:00 17:00 18:00 10:00 jihlavské
Řeznovice 17:30 17:30 19:00 11:00 rosické
Řeznovice Polánka 9:00 rosické
Sebranice u Boskovic 17:00 17:00 20:00 9:30 9:30 boskovické
Sedlec u Mikulova 9:30 mikulovské
Slavonice 17:30 17:30 20:00 8:00 8:00 telčské
Sněžné na Moravě 18:30 18:30 20:30 10:30 žďárské
Sněžné na Moravě Krásné 10:30 žďárské
Stará Říše 19:00 19:00 19:00 9:30 8:00 telčské
Staré Hobzí 19:00 19:00 22:00 9:30 9:30 telčské
Stonařov 18:00 18:00 20:00 8:15 8:15 jihlavské
Strážek 16:00 16:00 18:00 8:00 8:00 žďárské
Střelice u Brna 19:30 20:00 21:00 00:10,1 00:10,1 rosické
Střížov u Jihlavy 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30 jihlavské
Studená 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00 telčské
Sulíkov 17:45 16:45 18:00 9:30 9:30 boskovické
Sulíkov Rozseč boskovické
Sulkovec 19:00 19:00 11:15 7:00 žďárské
Svatoslav 17:00 17:00 18:00 11:00 11:00 tišnovské
Svitávka 16:30 16:30 18:30 11:00 10:00 boskovické
Štěpánov nad Svratkou 19:00 19:00 10:00 10:00 žďárské
Telč 18:30 18:30 22:00 7:30 9:00 10:30 7:30 9:00 10:30 telčské
Troubsko 18:00 18:00 18:30 30:09,9 30:09,9 rosické
Třebětice u Dačic Třebětice 17:00 17:00 19:00 9:15 9:15 telčské
Třešť 18:30 18:30 20:00 8:00; 18:00 8:00 jihlavské
Urbanov 17:00 17:00 20:00 10:30 10:30 telčské
Velký Újezd u Jemnice 18:30 18:30 20:00 9:45 9:45 moravskobudějovické
Velký Újezd u Jemnice Dům sv.Anežky 15:30 15:00 18:30 8:30 8:30 moravskobudějovické
Veverské Knínice 17:00 17:00 21:00 10:30 rosické
Vílanec 11:00 11:00 jihlavské
Vísky u Letovic 16:00 16:00 18:00 8:00 8:00 boskovické
Vlasatice 17:00 9:30 7:00 mikulovské
Volfířov 18:00 17:00 21:00 9:30 9:30 telčské
Vranov u Brna 18:30 18:30 21:00 00:11,1 00:11,1 brněnské
Vranovice nad Svratkou 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30 mikulovské
Vysoké Popovice 17:00 17:00 20:30 8:00 8:00 rosické
Vysoké Studnice 19:00 19:00 19:00 11:00 11:00 jihlavské
Zbraslav u Brna 18:30 18:30 18:30 10:00 10:00 rosické
Zbýšov u Brna 17:00 17:00 18:00 7:30 7:30 rosické
Zhoř u Jihlavy 17:15 17:15 19:00 8:30 8:30 jihlavské
Zvole nad Pernštejnem 19:00 19:00 19:00 10:45 10:45 žďárské
Žďár nad Sázavou-I 19:00 15:00 20:00 7:30, 10:30, 18:00 30:10,1 žďárské
Žďár nad Sázavou-II 17:00 10:00 21:00 9:00 9:00 žďárské
Žďárná 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00 boskovické
Želetava 17:30 17:30 18:30 8:00 8:00 moravskobudějovické

Zdroj: www.biskupstvi.cz