Nový Hlas červenec 2013Na Nový HLAS se můžete v listovacím formátu ePaper podívat zde: kdu.ecpaper.cz/cervenec2013/#page=1 nebo si ho stáhnout v PDF zde: www.kdu.cz/…/Novy-HLAS-cervenec-2013.pdf.aspx
Červencový Nový HLAS vychází po červnovém sjezdu v Olomouci, jemuž je věnováno celých 12 stran čísla. Konkrétně: výsledky voleb, česká a evropská vize nově zvolených, texty usnesení i ohlasy v médiích.
Pavel Bělobrádek se vyjadřuje k pádu Nečasovy vlády a nabízí naše řešení: předčasné volby a novou KDU-ČSL jako alternativu k bezohledné pravici i nezodpovědné levici. V tomto čísle také krátký článek o kohoutovických Mladých hodech.

Hned tři texty (zpráva o hlasování našich senátorů; Tomáš Pavlů; Daniela Rázková) dokládají, že my v KDU-ČSL jsme na rozdíl od ČSSD i TOP 09 protihazardní stranou.

Zprávy o lidoveckých workshopech (školství, bezpečnost, nezaměstnanost, doprava) střídají komentáře, které pro Nový HLAS napsali Vladimír Hanáček a Eduard Hulicius (oba o evropských tématech) a Iva Merhautová (o nepotřebnosti povinné rodičovské pro otce).

Představujeme i nového mluvčího KDU-ČSL Daniela Hermana a novou petici proti privatizaci zdravotních pojišťoven, nemocnic a zdravotního pojištění.

Rubrika „Pro inspiraci“ se tentokrát zabývá zdravým vztahem k penězům (Jan Sokol, Tomáš Ježek, papež František).

Poslední stranou vstupujeme do volební sezóny: přinášíme 13 tipů pro volební kampaň ve Vaší obci, městě a kraji. Ať se tyto tipy v příštím roce šťastně naplní!