IMG_6051_e01_smallAktivního diskutujícího Jakuba Hrušku (Kandidáta KDU-ČSL do ZMČ a ZMB) si všimla redaktorka probrno.cz, která jej zmiňuje ve svém článku „Svobodní z Kohoutovic se připravují na komunálky

Ve středu 13. srpna se v kohoutovické restauraci Yellow Fish uskutečnilo třetí veřejné setkání, uspořádané zástupci místní organizace Strany svobodných občanů.

I přes nízkou účast ze strany veřejnosti byla diskuze, moderovaná lídrem kandidátky do komunálních voleb, Václavem Dvořákem, velmi otevřená a zajímavá. K tématům privatizace, otevřenosti radnice či přidělování veřejných zakázek se (chvílemi velmi zapáleně) vyjadřovali nejen kohoutovičtí Svobodní, ale i hosté – kandidát KDU-ČSL Jakub Hruška, kandidát Bystrčáků Viktor Lošťák nebo za kohoutovickou veřejnost například paní Helena Sedláčková.

Závěr této neformální schůzky patřil kohoutovickému rodákovi, atletu Janu Velebovi, jemuž fandili všichni přítomní společně. S kohoutovickými Svobodnými se můžete setkat v ulicích této městské části již desátého září při kontaktní kampani.