Otevřená radniceTo, že je tu radnice pro lidi a ne lidi pro radnici ukazuje lidovecký starosta Žebětína Ing. Vít Beran již 16 let v řadě. Způsobů, jakými lze komunikovat je mnoho. Žebětín se dal i cestou moderních newsletterů, tedy novinek zasílaných emailem.

Radnice již několik let využívá k okamžitému informování svých občanů nejen webové stránky, místní rozhlas, ale i emailové newslettery. O tuto službu si musíte zažádat prostřednictvím zadání své emailové adresy na webu radnice www.zebetin.cz/ . Následně budete dostávat emaily,  s důležitými informacemi týkající se dění v Brně-Žebětíně. Sekretářka úřadu paní Alena Dalecká dodává, že v současné době tuto službu využívá přes 350 obyvatel.

Jako jeden z těch, kterým emaily chodí musím podotknout, že se jedná o službu, která není obtěžující. Email chodí přibližně jednou za měsíc a vždy s aktuální a důležitou informací. Například s tím, že se v obci uskuteční hody, že některá ze silnic nebude průjezdná, neboť se chystá oprava,…

A otázka na závěr? Proč to nefunguje v Kohoutovicích?!?

Za sebe a za kohoutovickou KDU-ČSL mohu potvrdit, že informovanost a otevřená radnice je jednou z našich priorit! Pomozte nám svým hlasem ve volbách 10. a 11. října.

Jakub Hruška

IMG_6051_e01_small