Milí Kohoutovičáci,

ještě jednou nám dovolte poděkovat Vám za nesmírnou podporu, kterou jste nám projevovali v předvolebním klání, ve volbách i teď v posledním povolebním měsíci. Velmi si této podpory, která nám po celou dobu dodávala sil, vážíme.

Jak jistě víte, soud přepočítal chybně spočítané výsledky voleb a my tímto přišli o jeden mandát, který připadl KSČM. Tímto oslabením jsme přišli o možnost vyjednat dohodu o spolupráci jedenácti zastupitelů za KDU, ODS a Zelené a nezávislé, která byla před podepsáním.

Byť nám chyběl krůček k tomu, aby se utvořila koalice, která by přinesla pro Kohoutovice možnost změny a realizaci témat a nápadů, se kterými jsme společně s Vámi před volbami přišli, nakonec míříme do opozice. Neodcházíme tam ale se svěšenou hlavou a smutkem, ale naopak s hlavou vztyčenou a s chutí nadále pokračovat v práci pro Vás Kohoutovičáky a pro naše krásné Kohoutovice. Ačkoli jsme se během vyjednávání setkali s mnoha nekalostmi, můžeme s čistým svědomím říci, že jsme se po celou dobu chovali tak, jak jsme slibovali a že naše podaná ruka a vyslovené slovo vždy platilo.

I nadále jsme tu pro Vás, můžete se na nás obracet se svými dotazy, podněty a nápady, na které rádi odpovíme, nebo je rovnou nasměřujeme dál k případné realizaci, jako tomu bylo doposud.

Dnes máme osobní setkání s umělci, se kterými bychom společně s Vámi rádi ozdobili podchod při zastávce Talichova, jak jsme již avizovali. O termínu společného setkání a realizace výmalby Vás budeme předem informovat. Velmi děkujeme za množství nápadů co v podchodu namalovat, které jste nám zaslali.

Tuto neděli se na Vás těšíme na tradiční akci ochutnávky Svatomartinského vína.

Akcí a příležitostí, jak pracovat pro Kohoutovice je dostatek, vždy jsme tyto příležitosti dokázali „chytit za pačesy” a hodláme v tom společně s Vámi pokračovat. Slibujeme, že z pozice nejsilnější opoziční strany budeme kontrolovat, aby nově vzniklá koalice plnila své povinnosti a aby i oni přispívali k tomu, aby byly Kohoutovice takové, jaké je všichni chceme.