Výpis všech článků rubriky Komunální politika, celkem 218 článků.

Milí kohoutovičtí,
“Radujme se, veselme se!” zpívá se ve vánočních koledách, které rozeznívají naše domovy. Přejeme Vám, ať to nejsou planá slova, ba naopak, ať jsou to slova pravdivá a živá. Ať Vaše domovy prosluní skutečná radost z maličkých věcí.
Tato prazvláštní “doba koronavirová” nám přináší zcela novou perspektivu. Pravdou však je, že chceme-li, může nás vzájemně sbližovat a poukazovat na to, co je v našich životech důležité, podstatné, opravdové. Přejeme Vám, abyste si touto pravdou nechali ozářit letošní svátky a mohli se tak skutečně od srdce radovat a veselit.

Za zastupitelský klub KDU-ČSL přejí Jakub Hruška, Jiří Spousta, Pavel Bartoš, Ondřej Valeš a Ondřej Švéda

Místopředseda strany a předseda okresu Brno-město, Petr Hladík se podělil, jak tráví Vánoce a jak na ně vzpomíná:
https://www.facebook.com/kducsl/videos/834438287333896

Celostátní předseda Marian Jurečka připoměl, v čem spočívají opravdové Vánoce.
https://www.facebook.com/JureckaMarian/videos/3913581738675677

Na jaře jsme si pro Vás připravili další číslo našeho občasníku. Roznesli jsme ho opět sami do všech schránek v Kohoutovicích.
Přejeme příjemné čtení.

 

Milí Kohoutovičáci,

dovolte nám, abychom Vám představili tým, který se na tvorbě kalendáře podílel. Jsou to lidé, kteří obětovali svůj osobní čas, a mnohdy i spánek. Lidé, kteří investovali svoji práci a energii do toho, aby mohla vzniknout důstojná vzpomínka na doby minulé, abychom se mohli všichni společně poohlédnout do minulosti, jak naše krásná obec vznikala a jak se v ní žilo.

V neděli 17. listopadu jsme opět v Kohoutovicích připravili ochutnávku letošního svatomartinského vína. Po mších svatých před Kaplí Svaté rodiny ho požehnal P. Jiří Bůžek, místní duchovní správce.
Víno bylo z Čejkovic z odrůdy Moravský muškát. Bylo lehké, aromatické, a decentně sladké. Prostě krásné mladé víno. Doufáme že všichni byli s ochutnávkou spokojeni. Děkujeme za mnoho podnětů k naší činnosti či nápady jak Kohoutovice zlepšit.
Všichni přítomní si mohli kromě ochutnávky také odnést drobné předměty jako byly vánoční pohledy Kohoutovic, výborný bylinkový čaj či pamětní pohlednice Grand Prix v Kohoutovicích.

Na podzim jsme si pro Vás připravili další číslo našeho občasníku. Rozdali jsme ho opět do všech schránek v Kohoutovicích.
Přejeme příjemné čtení.

Zápis a video záznam z 6. zasedání Zastupitelstva MČ.

ZMČ zápis 0619 (.pdf) – 130 kB

Mezi zajímavosti patří opět nezvolení předsedy Kontrolního výboru (čas od 42:16). Náš kandidát opět nebyl přijat.

Zápis a video záznam z 5. zasedání Zastupitelstva MČ.

ZMČ zápis 0519 (.pdf) – 106 kB

Mezi zajímavosti patří opět nezvolení předsedy Kontrolního výboru (čas od 50:38). Už to považujeme za folklór zasedání zastupitelstva. Náš kandidát opět nebyl přijat.

Připravili jsme pro Vás další občasník „Kohoutovice, jak je chceme„.

Přejeme příjemné čtení.

Zápis a video záznam ze 4. zasedání Zastupitelstva MČ.

ZMČ zápis 0419 (.pdf) – 108 kB

Mezi zajímavosti patří opět nezvolení předsedy Kontrolního výboru (čas od 10:10).

Zápis a video záznam ze 3. zasedání Zastupitelstva MČ.

ZMČ zápis 0319 (.pdf) – 114 kB

Mezi zajímavosti patří opět nezvolení předsedy Kontrolního výboru (čas od 22:30).
Poprvé bylo navrhnuto, aby volba byla veřejná čili aklamací (čas od 21:10). Tento návrh nepodpořily strany ČSSD, ANO 2011, ODS, TOP09, KSČM.
Ale změna, na tomto zasedání byl zvolen místopředseda Kontrolního výboru Zdeněk Balabán [ČSSD] (13 hlasů z 21). Náš dosavadní zvolený člen v tomto výboru Ing. Jakub Sychra ihned po oznámení výsledků volby, rezignoval. KDU-ČSL nebude přítomna v kontrolním orgánu, který počtem hlasů ovládá koalice. Orgán který je vytvořen proto, aby opozice měla možnost kontrolovat práci koalice.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/archive.php on line 64
1 2 3 4 5 6 22 23 24 25 26