Výpis všech článků rubriky Napsali o nás, celkem 16 článků.

hruška petr voszbrnoTento týden pořádá Vyšší odborná škola zdravotnická v Brně každoroční projekt s názvem „Nemocnice zvířátek“. Záštitu nad projektem má každoročně ředitel školy PhDr. Petr Hruška, MBA. Leto se k němu přidala i 1. náměstkyně primátora Ing. Klára Liptáková a náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Ing. Stanislav Juránek.

parlamentní listyVedení městské části Brno-Kohoutovice se rozhodlo na základě připravenosti k výraznému otevření radnice a jejího rozhodování vůči občanům, zveřejňovat veškeré materiály, které budou projednány radou městské části Brno-Kohoutovice, to od března tohoto roku.

Karolina-800x600Chybí ti v Kohoutkách skatepark? Přidej se a změň to! vyzval v srpnu letošního roku Jakub Hruška z Kohoutovic místní skejťáky, longboarďáky, bikery i koloběžkáře a začal jednat.

brno-pro-vas-350-326

Webový portál brnoprovas.cz umožnil, aby se Jakub Hruška (kandidát do ZMB) mohl za vyjádřit k lživému článku na portálu kohoutovice.org. Jakub Hruška mimo jiné uvádí „Osobně mohu slíbit, že KDU-ČSL se zasadí o zvýšení transparentnosti radnice, včetně její firmy MOP, s.r.o.!“

biblord16-ste_galerie-980Fotky kohoutovického bilboardu s lídrem kandidátky Petrem Hruškou a kandidátkou na primátorku Klárou Liptákovou uvádí brněnský deník v galerii k článku o hodnocení kampaně brněnských stran.

brno-pro-vas-350-326Webový portál probrno.cz chválí program kohoutovické KDU-ČSL ve svém článku „Volební programy v MČ Brno-Kohoutovice

Glutton®_2211_ElectricJak se vypořádat s nepořádkem, tak zní název článku webového portálu probrno.cz, kde byl otištěn článek Jakuba Hrušky, kandidáta do ZMB. Celý článek naleznete na našich stránkách zde.

Download_Image (1)Článek kandidáta do ZMB  Jakuba Hrušky, „Česká spořitelna dala kohoutovické radnici výpověď“  otiskl na svých stránkách server Brnoprovas. Naleznete jej v článku „Kohoutovice již nebudou mít banku v místě, pobočka České spořitelny zde končí„.

IMG_6051_e01_smallWebový portál probrno.cz cituje názor kandidáta do Zastupitelstva Jakuba Hrušky, na vedení kroniky v Kohoutovicích. „…. Je to jedna z mála příležitostí, jak se dostat zpět do dob dávno minulých a nahlédnout, jak se žilo našim předkům…“

novy-web-bystrce-375Jak velký je zájem o práci ve volebních komisích, vedl rozhovor náš kandidát do Zastupitelstva Jakub Hruška s redaktorem www.bystrcnik.cz Viktorem Lošťákem.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/archive.php on line 64
1 2