Výpis všech článků se štítkem beseda.

REZIDENTNÍ PARKOVÁNÍ V KOHOUTOVICÍCH
ANO / NE / KDY / JAK?
Beseda na téma rezidentního parkování v Brně, představení navrhovaných variant a diskuze případných dopadů pro Kohoutovice.
V úterý 26.3. od 17:00 hod.,
Libušina tř. 27, na konečné MHD Jírovcova v místnosti nad Knihovnou
Srdečně zve KDU-ČSL Kohoutovice.

SVČ Lužánky – pracoviště Legato pořádá 13. ročník cestovatelských besed s promítáním na Stamicove 7  v Kohoutovicích. Přijďte se podívat! Už zítra o Íránu. Vstupné je dobrovolné. Více informací naleznete na přiloženém plakátu.

1-724x1024

marian_na_grilu_FINAL kopie

V neděli 21.dubna proběhne beseda s 1. místopředsedou KDU-ČSL, Marianem Jurečkou. Po besedě bude prostor k diskuzi u grilovaného masa a dobrého vína. Jako hudební doprovod bude Kohoutovický dětský sbor.

benedikt16Srdečně zveme všechny na přednášku, zaměřenou na téma chystané volby budoucí hlavy církve.
V úterý 26.2.2013 od 18:45 v Domku Sv. rodiny na ulici Bašného 40 v Brně Kohoutovicích.
POZVÁNKA

ekvador_unor-plakatNa besedu o Ekvádoru s promítáním zve kohoutovická pobočka Mahenovy knihovny.

Ve středu 5. 12. 2012 proběhne od 16 hodin v Domku Svaté rodiny beseda s předsedou KDU-ČSL MVDr. Pavlem Bělobrádkem. Všichni jste srdečně zváni!

Beseda o bezpečnosti seniorů
Dne 29.1.2012 se konala v klubovně beseda na téma bezpečnost seniorů. Pozvaný člen Policie ČR praporčík Václav Procházka v přednášce připomenul zásady prevence a na příkladech ze skutečných událostí zdůraznil pravidla vč. užitečných rad pro bezpečnost seniorů.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/tag.php on line 55