Výpis všech článků se štítkem David Macek.

Dosavadní krajský radní David Macek v čele kraje končí, i když jej hlasy voličů vynesly na lidovecké kandidátce na druhé místo. Říká, že jej spolustraníci zklamali.

„Však ještě uvidíme, kdo půjde pěšky z Brna do Vídně!“, zvolal před týdnem na závěr svých Otázek Václav Moravec. Avizoval tak zřejmě téma pro volební speciál z Jihomoravského kraje. Nejvyšší správní soud totiž v červnu jižní Moravě zrušil krajský územní plán, zásady územního rozvoje.

Platnost Zásad územního rozvoje Jihomoravského kraje bude posuzovat Ústavní soud. Zastupitelé dnes rozhodli, že k němu podají stížnost na rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, který dokument zrušil.

V úterý 18. září došlo ke slavnostnímu předání cen v soutěži energeticky, architektonicky a konstrukčně výjimečných staveb.

Jižní Morava – Velké střídání stráží mají na programu jihomoravští lidovci. Alespoň co se týče kandidátky do krajského zastupitelstva. Ze současných šestnácti zastupitelů jich totiž na prvních dvaceti místech figuruje jen sedm.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/tag.php on line 55