Výpis všech článků se štítkem INLINE.

Jakub Hruška Inline Brno KohoutoviceČlánku „Kohoutovická inline dráha v širších souvislostech“ kandidáta do Zastupitelstva městské části Brno-Kohoutovice č.3 a kandidáta do Zastupitelstva města Brna Jakuba Hrušky si všiml server kohoutovice.org!

INLINE_dráha_Kohoutovice_Hruška_JakubDalšího ze série článků Jakuba Hrušky, na téma připravované inline dráhy v prostranství za Základní školou Pavlovská  „Kohoutovická inline dráha v širších souvislostech“ si všimla redakce Bystrčníku.

Jakub Hruška Inline Brno KohoutoviceTento článek je doplněním článku předchozího „Skutečnost o Inline dráze v Kohoutovicích“. V optice nových a konkrétnějších informací bych rád objasnil časté dotazy a nejasnosti, které se v souvislosti s Kohoutovickou inline dráhou objevují.

INLINE_dráha_Kohoutovice_Hruška_JakubBystrčník – magazín o Bystrci a souvislostech, se zaměřil na postoj Jakuba Hrušky k chystané výstavbě Inline dráhy v Brně-Kohoutovicích.

Jakub Hruška Inline Brno KohoutoviceČlánek „Skutečnost o inline dráze v Kohoutovicích“ kandidáta do Kohoutovického Zastupitelstva Jakuba Hrušky si všimli redaktoři serveru www. kohoutovice.org.

Jakub Hruška Inline Brno KohoutoviceVzhledem k tomu, že se v poslední době množí různé nepřesnosti o chystaném projektu inline dráhy v Brně-Kohoutovicích, rozhodl jsem se napsat tento článek, abych některé omyly „aktivistů“ rozptýlil.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/tag.php on line 55