Výpis všech článků se štítkem napsali o nás.

parlamentní listyVedení městské části Brno-Kohoutovice se rozhodlo na základě připravenosti k výraznému otevření radnice a jejího rozhodování vůči občanům, zveřejňovat veškeré materiály, které budou projednány radou městské části Brno-Kohoutovice, to od března tohoto roku.

brno-pro-vas-350-326

Webový portál brnoprovas.cz umožnil, aby se Jakub Hruška (kandidát do ZMB) mohl za vyjádřit k lživému článku na portálu kohoutovice.org. Jakub Hruška mimo jiné uvádí „Osobně mohu slíbit, že KDU-ČSL se zasadí o zvýšení transparentnosti radnice, včetně její firmy MOP, s.r.o.!“

biblord16-ste_galerie-980Fotky kohoutovického bilboardu s lídrem kandidátky Petrem Hruškou a kandidátkou na primátorku Klárou Liptákovou uvádí brněnský deník v galerii k článku o hodnocení kampaně brněnských stran.

brno-pro-vas-350-326Webový portál probrno.cz chválí program kohoutovické KDU-ČSL ve svém článku „Volební programy v MČ Brno-Kohoutovice

Glutton®_2211_ElectricJak se vypořádat s nepořádkem, tak zní název článku webového portálu probrno.cz, kde byl otištěn článek Jakuba Hrušky, kandidáta do ZMB. Celý článek naleznete na našich stránkách zde.

Download_Image (1)Článek kandidáta do ZMB  Jakuba Hrušky, „Česká spořitelna dala kohoutovické radnici výpověď“  otiskl na svých stránkách server Brnoprovas. Naleznete jej v článku „Kohoutovice již nebudou mít banku v místě, pobočka České spořitelny zde končí„.

IMG_6051_e01_smallAktivního diskutujícího Jakuba Hrušku (Kandidáta KDU-ČSL do ZMČ a ZMB) si všimla redaktorka probrno.cz, která jej zmiňuje ve svém článku „Svobodní z Kohoutovic se připravují na komunálky

Jakub Hruška Inline Brno KohoutoviceČlánku „Kohoutovická inline dráha v širších souvislostech“ kandidáta do Zastupitelstva městské části Brno-Kohoutovice č.3 a kandidáta do Zastupitelstva města Brna Jakuba Hrušky si všiml server kohoutovice.org!

INLINE_dráha_Kohoutovice_Hruška_JakubDalšího ze série článků Jakuba Hrušky, na téma připravované inline dráhy v prostranství za Základní školou Pavlovská  „Kohoutovická inline dráha v širších souvislostech“ si všimla redakce Bystrčníku.

brno-pro-vas-350-326V Kohoutovicích se má realizovat projekt inline dráhy za ZŠ Pavlovská. Tento projekt KDU-ČSL dlouhodobě podporuje, neboť se její zástupci domnívají, že v Kohoutovicích je nových a víceúčelových sportovišť třeba. To, že náš kandidát do zastupitelstva Jakub Hruška sleduje a komentuje na stránkách a fórech různých Kohoutovických skupin  si všimla i média.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/tag.php on line 55