Výpis všech článků se štítkem vláda.

Logo KDU-ČSLRozbouřená politická situace potvrzuje, že jediným dobrým a čestným řešením jsou nové volby. Což je od počátku krize názor křesťanských demokratů. Předsednictvo KDU-ČSL doporučuje zachovat v dalších dnech chladnou hlavu a respekt k ústavním principům.
Protože se sněmovna zatím nechce sama rozpustit, navrhuje KDU-ČSL „cestovní mapu“, jejíž dodržení by zabránilo prohlubování krize a deziluze občanů.

Pavel BělobrádekPředseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek dnes okomentoval největší politický skandál v polistopadové historii českého státu:
„Pohár trpělivosti se stávajícími zkorumpovanými a prolhanými poměry přetekl. Naprosto respektujeme postup státního zastupitelství a Policie ČR. Chválíme je za jejich kuráž zasáhnout do nejvyšších politických a vládních pater.

Ambicí mnohých politiků je zapsat se do dějin. Obvykle se o to snaží reformami, které mění dosavadní poměry ve společnosti. Současná vláda usiluje být vládou reformní a je třeba uznat, že se jí to daří. Její reformy totiž významným způsobem mění poměry a vztahy ve společnosti.


Warning: Use of undefined constant current - assumed 'current' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pub/kdukohwa/kohoutovice.kdu.cz/web/wp-content/themes/KDU-CSL/tag.php on line 55