Výpis všech článků se štítkem ZMČ.

POZVÁNKA na I. (ustavující) zasedání Zastupitelstva městské části Brno-Kohoutovice, které se koná ve středu dne 21.11.2018 od 17:00 h. v zasedací místnosti ÚMČ, Bašného 36. Pozvánku naleznete zde: http://kohoutovice.brno.cz/assets/File.ashx?id_org=80911&id_dokumenty=11695

Děkujeme všem voličům za projevenou důvěru, které si velmi vážíme. Jen díky Vám se nám podařilo získat neuvěřitelných 6 mandátů v novém Zastupitelstvu Kohoutovic. K tomuto závazku budeme přistupovat zodpovědně a i nadále ve spolupráci s Vámi tak, aby mohly být Kohoutovice, jak je chceme.

Znak Brno Kohoutovice Jakub HruškaPozvánka na III. zasedání Zastupitelstva Městské části Brno-Kohoutovice dne 11.03.2015

Hruška Jakub Kohoutovice BrnoVoliči KDU-ČSL mají snadnou volbu, lidovecká kandidátka má stejné číslo, jako před čtyřmi roky – 4.

Znak Brno Kohoutovice Jakub HruškaV Brně-Kohoutovicích ve volbách do obecního Zastupitelstva kandiduje deset stran „A CO BRNO, ČSSD, KDU-ČSL, Konzervativní strana, KSČM, ODS, Pro Kohoutovice a Moravu, Strana svobodných občanů, TOP 09 a Zelení a nezávislí – Sdružení pro Kohoutovice.

Zastupitelstvo městské části Brno-Kohoutovice pořádá v sobotu
28. ledna 2012 od 20 hodin v prostorách hotelu Myslivna
17. reprezentační ples. Cena vstupenky je 150 Kč.